
Cotton Gift Bag- Medium
$1.83
In Stock
Medium size drawstring gift bag that is manufactured from 135gsm cotton.
In Stock
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by blonwe.com
- Pick up at a blonwe.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Description
Medium size drawstring gift bag that is manufactured from 135gsm cotton.
| color | White, Natural, Black. |
|---|---|
| Brand | Impact Aware |
| Dimension1 | H 254mm x W 212mm |
| Screen Print | 140mm x 150mm |
| Colourflex Transfer | 140mm x 150mm |
| Faux Embroidery | 140mm x 150mm |
| DigiFlex Transfer | 140mm x 150mm |
| Packing | Loose packed. |
| Carton Length | 46 |
| Carton Width | 28 |
| Carton Height | 31 |
| Carton Quantity | 500 |
| Carton Weight | 7.5 |




Reviews
There are no reviews yet.