Anco 4GB Flash Drive
$1.27
In Stock
Compact 4GB maple wood flash drive with a USB 2.0 interface, a smart magnetic cap closure and a key ring. Anco has a read speed of 5MB/s, a write speed of 3MB/s, and data uploading is available on request.
In Stock
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by blonwe.com
- Pick up at a blonwe.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Description
Compact 4GB maple wood flash drive with a USB 2.0 interface, a smart magnetic cap closure and a key ring. Anco has a read speed of 5MB/s, a write speed of 3MB/s, and data uploading is available on request.
| color | Natural |
|---|---|
| Brand | Impact Aware |
| Dimension1 | L 60mm x W 28mm x 10mm. |
| Pad Print | 25mm x 15mm |
| Laser Engraving | 25mm x 15mm |
| Direct Digital | 25mm x 15mm |
| Packing | Bubble wrap sleeve. |
| Carton Length | 43 |
| Carton Width | 28 |
| Carton Height | 20 |
| Carton Quantity | 500 |
| Carton Weight | 7.8 |







Reviews
There are no reviews yet.