
Cotton Gift Bag – Large
$2.40
In Stock
Large drawstring gift bag that is manufactured from 135gsm cotton.
In Stock
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by blonwe.com
- Pick up at a blonwe.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Description
Large drawstring gift bag that is manufactured from 135gsm cotton.
| color | White, Natural, Black. |
|---|---|
| Brand | Impact Aware |
| Dimension1 | H 375mm x W 300mm |
| Screen Print | 180mm x 180mm |
| Colourflex Transfer | 180mm x 180mm |
| Faux Embroidery | 180mm x 180mm |
| DigiFlex Transfer | 180mm x 180mm |
| Packing | Loose packed. |
| Carton Length | 41 |
| Carton Width | 33 |
| Carton Height | 26 |
| Carton Quantity | 200 |
| Carton Weight | 8.5 |



Reviews
There are no reviews yet.